В Ужгороді говоритимуть про збереження історико-культурної спадщини Закарпаття

В Ужгороді говоритимуть про збереження історико-культурної спадщини Закарпаття

В Ужгороді 7 грудня, о 19:00, у Галерії «Ілько» будуть говорити про інноваційні підходи у збереженні історико-культурної спадщини Закарпаття, застосування дрон-технологій, а також – віртуальну і доповнену реальність. Організатори – Агенція регіонального розвитку Закарпатської області у партнерстві з проектом «Креативні індустрії територій».

Спікерами виступлять:

Кирил Покутний (Київ) – співзасновник лабораторії VR і AR «Sensorama Lab», автор проекту «Чорнобиль 360»;

Валерій Яковенко (Київ)  – співзасновник компанії «Drone.ua”;

AR – це поєднання реального світу і нашарування а нього віртуальних зображень – голограм. Тут користувач може спостерігати реальне середовище, у якому знаходяться, тоді як у VR – перебуває повністю у 3D згенерованому світі.

Сучасна технологічна сингулярність зіштовхнула людство із проблемою когнітивного перенавантаження. Ситуацією, коли кількість операцій, які необхідно здійснити мозку людини, перевищує його потужності. AR – саме та технологія, яка може розвантажити мозок користувача.

Створення 3D графіки, яка перетворється на 3D модель й надалі опрацьовується, надає можливості не тільки збереження культурного та історичного надбання, а й інструмент інтерпритації нового і старого світу.

До участі запрошуються всі зацікавлені.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання