В Ужгороді говорили про туризм

В Ужгороді говорили про туризм

Міжнародна науково-практична конференція «Три «Т» у туризмі» відбулася в Ужгороді у культурно-історичному центрі ''Совине гніздо'', інформують у міськраді.

Учасники конференції – представники громадських організацій, науковці УжНУ, Закарпатської академії мистецтв, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, митці, фахівці туристичної галузі охопили три панельні дискусії, які акцентують увагу на розвитку туризму в Закарпатській області. Зокрема, йшлося про сталий розвиток Карпат, розвиток туристичних дестинацій через популяризацію культурно-історичних та мистецьких закладів (музеїв, галерей, замків тощо), туристичні тренди. Також обговорили питання створення в обласному центрі Закарпаття офісу сталого розвитку туризму в Карпатах.

Узяв участь у конференції, виступивши одним із спікерів панельної дискусії «Сталий розвиток Карпат – запорука розвитку туристичної галузі», заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак.

Захід відбувся у рамках відзначення Тижня туризму на Закарпатті, проводиться Закарпатською обласною державною адміністрацією та обласною радою за участі та сприяння Регіональної туристичної ради Закарпаття.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання