В Ужгороді експерти радилися, як зберігати якість прикордонних вод

В Ужгороді відбулася зустріч Робочої групи з питань охорони якості прикордонних вод Українсько-словацької комісії з питань водного господарства на прикордонних водах.

У ході зустрічі Сторони розглянули наступні питання: виконання плану робіт зі співпраці з питань охорони якості прикордонних вод за 2016-2017 роки, дали оцінку результатів визначення якості прикордонних вод за 2016-2017 роки, узгодили план робіт зі співпраці з питань охорони якості прикордонних вод на 2018 рік та перший квартал 2019 року, завершили опрацювання проекту “Порядку проведення відборів проб, визначень і оцінки якості вод та заходів, що вживаються при надзвичайних забрудненнях” з метою подання його на затвердження на XVІ засіданні Комісії, а також  обговорили інші питання співпраці у сфері охорони якості прикордонних вод, - повідомляє  Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

Довідка: Співпраця між Україною та Словацькою Республікою в частині охорони якості прикордонних вод здійснюється на підставі Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах (м. Братислава, 14 червня 1994 року) та у відповідності до Інструкції відбору проб, аналізу і визначення якості води на українсько-словацьких прикордонних водотоках і змін та доповнень, прийнятих на засіданні Робочої групи з охорони якості прикордонних вод між Словацькою Республікою та Україною (м. Кошице 11 – 13 червня 2001 р.)

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання