В Ужгороді для ОСББ, які сортують сміття, є спеціальна програма

Про це йшлося під часдискусії на тему «Проблеми поводження з ТПВ у м. Ужгороді. Що далі?», яка відбулася  в Ужгородській міській раді за ініціативи ГО «ЕКОСФЕРА» та Агентства місцевого розвитку та інформаційних ресурсів «Європоліс».

«У нас навіть існує спеціальна програма для ОСББ, які сортують сміття», - розповідає директор ТОВ «АВЕ-Ужгород» Наталія Якубик. «З такими ОСББ ми укладаємо спеціальні угоди на вивіз сміття. Тариф для них є нижчим, ніж для інших споживачів. Але поки-що бажаючих виявилось небагато».

Однак у міській владі більше сподіваються на законодавчі зміни, які дозволять легше вирішувати проблему з ТПВ.

«Не варто чекати коли нарешті у Верховній Раді приймуть дуже потрібний пакет нових законів щодо сталого управління відходами. Ми вже зараз можемо суттєво покращити ситуацію у місті, тому повинні рухатись вперед , запроваджуючи європейські практики у сфері поводження з ТПВ. Ці заходи не потребують ні нового законодавства, ні капітальних інвестицій», – каже експерт-еколог ГО «Екосфера» Оксана Станкевич-Волосянчук, і додає: «Ми можемо досягти поставлених цілей невеликими коштами працюючи з громадою міста. Але для цього потрібна політична воля».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання