Новини

В Ужгороді для інвалідів безкоштовно діє кабінет реабілітації та психотерапії 

У вівторок, 1 грудня,  о 14.00 у приміщенні Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації "Вибір" (м.Ужгород, вул. 8 Березня 46) відбудеться пресконференція до  Міжнародного дня людей з інвалідністю. З листопада 2019 Центр «Вибір» реалізує проект «Соціальна турбота про здоров'я» за фінансової підтримки  Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Під час пресконференції організатори продемонструють облаштований спортзал та кабінет психологічної допомоги, розкажуть про безкоштовні консультації та прийоми фізичного терапевта та психолога.             

- Василина Марко, координатор проекту «Соціальна турбота про здоров'я»;

- Дмитро Мірошніков, заступник начальника Управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради;

- Каріне Карапетян, психолог;

- Микола Пилявський, фізичний терапевт;

- Леся Носенко, менеджер проекту «Соціальна турбота про здоров'я».

Міжнародний день людей із інвалідністю - не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.             

*** 

Захід відбудеться у приміщенні Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації "Вибір" за адресою: м.Ужгород, вул. 8 Березня 46

Початок о 14.00 Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.