Новини

В Ужгороді для амбулаторій закупили комп’ютерну техніку, кожен лікар має ноутбук

Для амбулаторій в Ужгороді було закуплено 134 одиниці комп’ютерної техніки, кожен лікар має ноутбук, на кожен кабінет є принтер.

Про це під час спілкування із журналістами розповіла головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Козак. Вона зазначила, що не можна навіть порівнювати умови, у яких амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги розпочинали працювати у 2014 році, із тим, що є зараз. У 5 амбулаторіях вже зроблено капремонт, у 2 – ще триває, ще одну або відремонтують, або шукатимуть для неї інше приміщення.

Закуплено 134 одиниці комп’ютерної техніки, кожен лікар має ноутбук, на кожен кабінет є принтер. Наблизили сімейного лікаря до пацієнта, створили паліативну бригаду, медики постійно проходять тренінги, навчання. Зараз кожен лікар і медсестра в амбулаторіях уміють  працювати з системою ведення електронної карти пацієнта, у кожного лікаря індивідуальне автоматизоване робоче місце, кваліфікованими кадрами сімейні амбулаторії забезпечені, є сподівання, що держава, як і передбачається, забезпечить сімейним лікарям хорошу зарплату, – йдеться у повідомленні прес-служби Ужгородської міської ради.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.