В Ужгороді будуть вирощувати саджанці за новими технологіями

Представники ДП «Ужгородське лісове господарство» (директор підприємства Василь Кий та провідний інженер лісового господарства Нелі Юричко) з робочим візитом відвідали підприємство Semenoles, що підпорядковується ДП «Ліси Словацької Республіки (Lesy SR)».

"На запрошення колег цими вихідними ми відвідали Словаччину для того, щоб особисто ознайомитися з роботою їх у напрямку лісорозсадницькій справі. Словацький досвід показує, що нам є до чого прагнути. Цей візит дасть поштовх й до розвитку лісових розсадників на Ужгородщині, в яких лісові господарники скоро вирощуватимуть саджанці за новими технологіями», - відзначив Василь Кий.

Підприємство Semenoles спеціалізується на вирощуванні рослин із відкритою та закритою кореневою системою, з яких 75% призначено для лісовідновлення лісів Словацької Республіки, а 25% реалізується на потребу вітчизняних і зарубіжних замовників. В лісових розсадниках підприємства на площі 12 га щорічно вирощується близько 500 тис. шт. посадкового матеріалу. Також, підприємство націлене на вирощування і продаж декоративних рослин, призначених для озеленення, - повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГLoading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...