В Ужгороді буде Інклюзивно-ресурсний центр

В Ужгороді створять комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр № 1» Ужгородської міської ради. Рішення про це сьогодні на сесії міської ради розглянули і підтримали голосуванням депутати.

Цим же рішенням затвердили статут Центру, його уповноваженим органом управління буде управління освіти Ужгородської міської ради. Установі мають провести державну реєстрацію, включити до мережі розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету міста Ужгорода, передбачати на нього щорічні видатки з міського бюджету. «Інклюзивно-ресурсний центр № 1» створюється відповідно до вимог нового закону України про освіту.

Центр створений для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Центр також консультуватиме педагогів, батьків як краще працювати з такими дітьми, здійснюватиме чимало іншої роботи. У документі докладно викладено як здійснюватиметься управління центром, кадрове забезпечення тощо, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання