В Ужгородa з'явилася власна карта поцілунків. ФОТО

В Ужгородa з'явилася власна карта поцілунків. ФОТО

Доволі незвичний проект запропонували містянам і гостям Ужгорода студенти  5 курсу Туризму та міжнародних комунікацій УжНУ. 

Загалом таких місць в Ужгороді знайшлося шість, при чому з кожним пов'язана та чи інша романтична історія або просто любовна аура.   

Місце перше - Міні-пам'ятник Міклошу Берчені та Крістіні Чакій

Граф і його дружина перетворили у 17 столітті ужгородський замок на блискуче родинне гніздо, яке нагадувало кращі західноєвропейські замки. За це парочка удостоїлася міні-скульптурки на Православній набережній. 

Місце друге -  Пішохідний міст

Це не тільки головна візитівка ужгорода, яка з'єднує дві його половинки, але і місце, де закохані традиційно скріплюють свою любов. Тому окрім поцілунку сюди можна захопити і навісний замок, повісити його на перила, а ключ викинути у воду, аби кохання тривало вічно. 

Місце третє -  Перехрестя закоханих

Чи не найвідомішим в Ужгороді є перехреста вулиць Корзо і Волошина. Саме воно у народі отримало ще назву "Хреста". Свого роду, це символ перехрестя доль, де закохані можуть зміцнити свої стосунки палким поцілунком. 

Місце четверте - Ужгородський кфедральний собор

Споруда 18 століття є пам'яткою архітектури і виконана у стилі рококо. Важливу роль у передачі собору від єзуїтів до греко-католиків відіграла імператриця Марія-Терезія, невеликий сквер імені якої, знаходиться навпроти собору. Гарне і затишне місце для поцілунків. 

Місце п'яте - Ужгородський замок

Із цим місцем пов'язана одна з найвідоміших в Ужгороді романтичний і водночас жахаючих легенд. У народі кажуть, що дочка граф Другета закохалася у ворожого воєводу і розповіла йому всі таємниці замку. За це батько живцем замурував  дівчину і стіні замку, а її коханого стратив. Відтоді по ночах в замку можна побачити її привид. Є й інші версії цієї історії, але головне те, що в замку чимало закутків, де закохані не лише зможуть зробити селфі, але і виразити свої почуття одне до одного. 

Місце шосте - Ужгородські Ромео і Джульєтта 

Останнє місце для поцілунків трохи незвичне, але за ним стоїть реальна історія ужгородських закоханих. У 1892 році молодий закарпатець Гейза Шеффер закохався у Агнесу Деметер. Втім, її батька переводили служити в інше місто і закохана пара мала розлучитися...Аби цього не сталося закохані втекли від усіх, зачинилися у будинку  Гейзи і прострелили свої серця. Поховали їх разом на цвинтарі Кальварія, де і досі знаходиться їх могила. Пам'ять закоханої пари можна вшанувати поцілунком . 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання