В Ужгород з концертом приїдуть Alyona Alyona, Maruv та Андрій Хайат

В Ужгород з концертом приїдуть Alyona Alyona, Maruv  та Андрій Хайат

Вже 27 серпня в обласному центрі відбудеться незвична гастроль: в одному шоу будуть поєднані полярні жанри сучасної української музики - на сцені ужгородського амфітеатру виступлять нова зірка вітчизняного хіп-хопу Alyona Alyona, Maruv з її фетиш-денс напрямком, як вона його сама називає та автентичний Хайат, фіналіст цьогорічного "Голосу країни".

Концерт проводиться напередодні початку нового навчального року і передбачає купу різних акцій і знижок для студентів. Кожен з артистів покаже свій повноцінний сет з доробком кращого, що має на цей день. Реперша з Баришівки, спавжнє ім'я якої Олена Савраненко презентує свій дебютний альом "Пушка" (це перший її візит в Ужгород); екстравагнтна Марув виступом в Ужгороді на деякий час закриє географію своїх українських гастролей, адже попереду на неї чекає тривалий тур по США та участь у новому сезоні "Танці з зірками", який забере багато сил і часу; а для Хаятта це взагалі буде один з перших виїздів як самостійного артиста після участі у Національному відбірковому конкурсі "Євробачення". Кожен з них може вважати себе селф-мейд співаком - себто артистом, який зробив себе сам. 

Чи то як Khayat (справжнє ім'я Андрій), який без жодних продюсерів за доволі короткий час пробив собі стежину на Олімп, виключно за рахунок свого неординарного таланту та яскравого репертуару. 

Або та ж Maruv (Ганна Корсун) яка після участі у численних талант-шоу і конкурсах знайшла себе у авторському матеріалу, завдяки чому, вкупі з незвичною манерою співу (субтон) здобула популярність далеко за межами України і навіть вже встигла поспівпрацювати з такими іменитими метрами електронної музики як Faruk Sabanci,  Mosimann та Betty FO SHO. До того ж сае її вибрала для першого відділення своїх шоу Європою Крістіна Агілера; а попереду на епатажну Діву можливо чекає колабоарція, як кажуть із зірками першої величини на кшалт Мерилін Менсона чи ба навіть "Rammstein". 

А про проект "Альона Альона" взагалі народжений всупереч усім законам шоу-бізнесу. Не маючи ані ефірів по ТБ, ані правильно вивіреної розкрутки, виключно завдяки можливостям інтеренету на платформі особистого ютьюб-каналу був створений абсолютно новий продукт, який тепер на слуху майже кожної молодої людини. І справа не лише у тому, що Alyona Alyona одна з перших українських реп-виконавиць (наша землячка Аліна Паш, з якою у неї вже є дует, не рахуєься) або привертає до себе увагу нестандартним для селебів зовнішнім виглядом та відсутністю комплексів з цього приводу. Самобутній підхід до начитки, відчуття стилю та щирість у подачі - от що вирізняє нову зірку  у і без того рідких жіночих рядах хіп-хопу.
Квитки на цей сумісний концерт більш ніж демократичні і сягають від 290грн. Їх можна придбати у касі драмтеатру. Сподіваємось, у організаторів все вийде і на нас чекає гарний потужний концерт найактуальнішої української музики.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання