В Україні за півроку з вини п’яних водіїв уже сталося 2000 ДТП

В Україні за півроку з вини п’яних водіїв уже сталося 2000 ДТП

З них більше 340 – з потерпілими. Водночас загальна кількість ДТП знизилася на 10 відсотків. Так само зменшилася кількість смертельних випадків внаслідок аварій. Про це йшлося сьогодні, 24 липня, під час робочої міжвідомчої наради  МВС під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового. 

Як розповів начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування (ДОАЗОР) Олексій Сергєєв, на сьогодні загальна ситуація на автошляхах є найбільш спокійною за останні три роки. За його словами, на 10 відсотків зменшилась загальна кількість  дорожньо-транспортних пригод у порівнянні з попередніми періодами. Число ДТП, в яких постраждали люди,  також зменшилася на 16%. Кількість летальних випадків – на 10 відсотків.

«На негативне уявлення громадян на стан аварійності в Україні, насамперед, впливають резонансні ДТП, в яких загинуло або травмовано багато осіб», - повідомив Олексій Сергєєв. 
З початку року трапилось 97 таких подій. За словами Олексія Сергєєва, половина таких дорожньо-транспортних пригод відбувалася за участі автобусів та маршрутних транспортних засобів.  Здебільшого основними причинами ДТП за участі перевізників є неналежний технічний стан транспортних засобів та свідоме ігнорування водіями вимог правил дорожнього руху. 

«Водночас, чи не найбільш масштабні та криваві ДТП вчиняються водіями, які перебували у стані сп’яніння. За перші шість місяців цього року з вини нетверезих водіїв сталося понад 2 тисячі аварій, 349 з яких – з потерпілими. Безпечність таких осіб призвела до загибелі 42 громадян та травмування 446 людей», – розповів начальник ДОАЗОР. 

На сьогодні складено понад 61 тисячу адміністративних протоколів за фактами вчинення відповідних правопорушень, - повідомляє поліція. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання