В Україні за 26 років майже не було випадків чесної приватизації, – Гройсман

В Україні за 26 років майже не було випадків чесної приватизації, – Гройсман

Сьогодні, 11 травня, у під час своєї робочої поїздки на Закарпаття Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання журналістів, запевнив, що «питання залучення інвестицій в державний сектор через приватизацію буде вирішуватися тільки в один спосіб: абсолютно прозоро, через електронні торги з максимальним колом конкуренції».

«Я думаю, що в Україні за 26 років майже ніколи не було випадків чесної приватизації. Просто наближені до влади купували за копійки те, що коштувало сотні мільйонів, або мільярди. Це не є приватизація і ніколи нею не було. Просто під цією назвою робили зовсім інші операції», – сказав Прем’єр.

«Те, що  ухвалив Парламент – одне із найкращих європейських законодавств. Прозорості, відкритості, конкурентності по залученню інвестицій у державний секторі. І те, що ухвалив Уряд –  це є напевно вперше абсолютно відкритий підхід до залучення інвестицій. Мета не в тому, щоб щось продати. Мета полягає у тому, щоби на ті підприємства, які сьогодні генерують збитки, є осередками корупції наближених до цих підприємств, щоби туди прийшли інвестиції, щоби там створили нові робочі місця, більш професійно, якісно, з новим технологічним рівнем виробляли нову українську продукцію, яка буде завойовувати і внутрішній, і зовнішній ринки», – зазначив Володимир Гройсман.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання