Новини

В Україні введено графік аварійних відключень електроенергії на 3,1 ГВт

Диспетчер об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України НЕК“Укренерго” 10 грудня ввів графіки аварійних відключень на 3,119 ГВт. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За даними прес-служби компанії, ця цифра відповідає дисбалансу потужності в ОЕС України.
З ранку середи обмеження потужності були введені на меншому рівні – 2,116 ГВт, проте цього виявилося недостатньо і НЕК в 08:57 середу дало команду на застосування графіків аварійних відключень на 3,119 ГВт.

Дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії виник внаслідок відключення по аварійних заявок 28 енергогенеруючих одиниць ГК ТЕС, з яких 19 відключені через низькі запаси вугілля, а також через недостатність гідроресурсів для ГЕС. Як повідомлялося, в понеділок і вівторок “Укренерго” також застосовувало графіки аварійних відключень на 3,119 ГВт.

“Укренерго” здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.