В Руських Комарівцях інвалід упав до 9-метрового колодязя

Учора, 20 червня, о 23:10 в Територіальне управління МНС у Закарпатській області повідомили, що в селі Руські Комарівці Ужгородського району на власному обійсті впав до колодязя 48-річний місцевий мешканець.

На місце виклику виїхало друге відділення 14 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону ТУ МНС у Закарпатській області.

Біля колодязя знаходилися робітники, яких потерпілий найняв для того, щоб вони розчистили його колодязь. Після того, як роботи виконали, господар, інвалід другої групи (у чоловіка відсутня нога), підійшов до криниці й нахилився, щоб оцінити зроблене. Напевно, чоловік не розрахував власні сили та впав.

Спроби робітників самотужки витягнути, вага тіла якого перевищує 120 кг, бажаних результатів не дали. Тоді вони зателефонували на «101».

На порятунок потерпілому, який чекав допомоги на дні колодязя, а це близько 9 метрів, спустився старший пожежний ужгородських рятувальників. За допомогою спеціальних ременів та обладнання потерпілого витягли. Постраждалий під час падіння отримав травми легкого ступеня важкості й від подальшої госпіталізації відмовився, - повідомили в ТУ МНС у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання