В облдержадміністрації радилися, як допомоги учасникам АТО

В облдержадміністрації радилися, як допомоги учасникам АТО

Сьогодні, 14 листопада, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Дурана відбулося засідання робочої групи Центру допомоги учасникам АТО при Закарпатській ОДА.

Участь у засіданні взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, директор департаменту соцзахисту населення ОДА Михайло Петрішка, керівник Центру Власта Рейпаші, ветерани АТО та волонтери.  

Перед початком засідання представниця обласної ради виконала почесну місію: за дорученням голови облради вручила Почесну грамоту солдату Державної прикордонної служби, ветерану АТО з м. Мукачево Рустаму Росулу.
Відтак учасники засідання розглянули питання функціонування та роботи Центру допомоги учасникам АТО при Закарпатській ОДА у 2020 році (виділення приміщення у будівлі адміністрації та коштів для забезпечення роботи штатного працівника), взаємодії і співробітництва з Київським міським Центром допомоги учасникам антитерористичної операції та іншими структурами наступного року (підписання Меморандуму про співпрацю та організація реабілітації закарпатців-атовців у столиці).
Також йшлося про відкриття центру психологічної реабілітації ветеранів АТО у відділенні Берегівської психлікарні в с. Чікош або ж створення такого спеціалізованого відділення на базі іншого лікувально-оздоровчого чи військового закладу. Детальну інформацію про можливості такої роботи озвучила головний лікар Берегівської ПЛ Тетяна Алмаші.
М. Петрішка поінформував про виплату у нинішньому році матеріальних допомог закарпатцям-учасникам АТО відповідно до Регіональної програми «Турбота».
З усіх розглянутих питань були ухвалені конкретні рішення.
Пресслужба ОДА

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання