В обласному центрі готуються до відкритого Кубку з велоспорту

У рамках відзначення Європейського тижня мобільності та святкування Дня Ужгорода пройде відкритий Кубок м.Ужгорода з велоспорту-маунтинбайку серед дітей та молоді (аматорів) „ВЕЛОЛІДЕР” 23 вересня 2017 року в Боздоському парку. Старт - об 11.00.
Змагання серед дівчат та хлопців проводяться окремо, розповіли організатори. Змагання особисто-командні.

Учасники можуть формуватись у команди, що зазначається при реєстрації:

-до 10 учасників від 7 до 16 років з хлопчиків та дівчат незалежно від категорії.

- до 5 учасників від 3 до 6 років з хлопчиків та дівчат незалежно від категорії.

До участі у змаганнях допускаються особи віком від 3 до 16 років, які не мають протипоказань для занять фізичною культурою та спортом, зі справним велосипедом (біговелом), справними гальмами та велосипедним шоломом, які пройшли реєстрацію та сплатили стартовий внесок.

Кожен учасник дитячих велоперегонів отримає: стартовий номер учасника змагань; пляшку мінеральної води; значок на магніті із логотипом велоклубу „Лідер”; переможці і призери отримують призи та подарунки; запрошення для занять у велоклуб „Лідер”; незабутню атмосферу спілкування!

Також відбудеться конкурс малюнка „Ужгород велосипедний”. Роботи приймають педагоги-організатори в школах та керівники ужгородських дитсадків до 19 вересня 2017 року.

Далі за підтримки образотворчої студії ЗОШ №3 та творчого дитячо-юнацького об’єднання „Малий Лувер” кращі роботи будуть відібрані та представлені на окремій локації 23 вересня в Боздоському парку під час велогонки „Велолідер”. П’ять кращих робіт будуть відзначені цінними призами.

Більше деталей - на сторінці facebook велоклубу “Лідер” https://www.facebook.com/groups/veloclublider/?fref=ts або за номером телефону 095-57-36-497.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання