В обласній інфекційні лікарні Закарпаття на карантині по коронавірусу троє осіб

Вчора, 24 лютого, в обласну інфекційну лікарню госпіталізували двох закарпатців —чоловіка і дружину, які самі звернулися до сімейного лікаря через побоювання зараження коронавірусом. Про це сьогодні на брифінгу за підсумками засідання оперативного штабу із запобігання поширенню на території України коронавірусу повідомила Єлизавета Біров, директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА.

«Житель одного з прикордонних сіл приїхав із заробітків з Угорщини, він працював на ринку з китайцями. Вчора він звернувся до сімейного лікаря, у чоловіка виявлено явище гострого бронхіту, – каже Єлизавета Біров. – Цей пацієнт був направлений на карантин в обласну інфекційну лікарню разом з дружиною».

За словами Єлизавети Біров, небезпеки коронавірусу у цьому випадку немає, оскільки, як з’ясувалося, китаєць, з яким контактував закарпатець був в Китаї ще наприкінці грудня минулого року.  

13 лютого, як повідомляв Zaholovok.com.ua , до обласної інфекційної лікарні, яка розташована в Ужгороді, було госпіталізовано громадянина Китаю. До лікарів чоловік звернувся вчора, 12 лютого. Іноземець здоровий, звернувся сам, але за інструкцією МОЗ медики мали його шпиталізувати на 14 днiв. Приїхав китаєць до Ужгорода вчора з Києва потягом. До України прилетiв із Китаю з пересадкою в Дубаї.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання