В Мукачеві змінилися тарифи на воду

В Мукачеві змінилися тарифи на воду

 Рішення про затвердження вартості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення розглянули на засіданні виконавчого комітету. Як запевняють в управлінні міського господарства наразі в Мукачеві тариф на водопостачання є найнижчим в області
Економічно необгрунтовані тарифи роблять водоканал збитковим. Через це ММКП Мукачівводоканал нарощує борги за електрику, підприємство покидають фахівці через низьку зарплату . Без підняття тарифу комунальне підприємство не зможе завершити проект з переведення міста на цілодобове водопостачання, більше того не зможе забезпечити безперебійну роботу водоканалу, - каже директор ММКП Ігор Федорняк. Завдяки новому тарифу підприємство зможе придбати обладнання для аварійних бригад, техніку для виявлення витоків води, лабораторію для повірки лічильників.
Вже з 10 лютого послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води становитиме 28 гривень 69 копійок. Наразі в п’яти містах області тариф на водопостачання є вищим, ніж новий тариф у місті.
Підняття тарифу на рівень не нижче середньообласного не вплине на найбільш незахищені версти населення – наразі 3586 дворогосподарств отримують субсидії та 3923 – пільги.
Також керівництво МКП акцентувало увагу, що вже два роки триває модернізація насосних систем й трубопроводів, збільшується подача тиску води та час її надходження до користувачів. Усі ці заходи спрямовані на економію використання електроенергії та необхідності в майбутньому частих поточних ремонтів. У свою чергу це призведе до зменшення витрат підприємством і дасть можливість збільшити графік подачі води

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання