Новини

В Мукачеві вперше за останні тридцять років відкрито нові дошкільні заклади

Завдяки цьому в місті відсутня черга в дитячі садки.  Якщо у 2016 році в місту діяло 174 груп, то нині понад 200, які відвідують майже 4,5 тис. вихованців. 

Три роки тому на Першотравневій набережній відкрито новий, європейського зразка дошкільний навчальний заклад на 200 вихованців , в якому навчають трьома мовами
В закладі створено умови для належного виховання дітей. В двоповерховій будівлі є понад сотня кабінетів. Встановлено енергоощадливі вікна та двері, виконані роботи з монтажу внутрішньої системи електропостачання. В самій будівлі облаштовували системи опалення водопостачання та каналізації та в кожній кімнаті встановлено бактерицидні лампи, завдяки яким проводитимуть дезінфекцію. На подвір’ї встановлено освітлення, яке працює завдяки сонячній енергії.

З дітками працюють понад 50 працівників : вихователі, помічники вихователів, психолог, медичний працівник, кухарі, техпрацівники. 
Харчування триразове – для цього звели сучасну кухню, на яку придбано найсучасніше обладнання. На території є й дитячі майданчики, а також "живий куточок", город. На подвір’ї облаштовано «доріжку здоров’я , на якій малеча розвиватиме м’язи ніг на різних поверхнях.
Є і приміщення для дітей, де будуть проводитись оздоровчі процедури, лікування плоскостопості.
Для дітей працює і студія живопису, гурток ручної праці, театральний гурток, гуртки анімації, «Маленькі дослідники», «Любителі природи», «Читайлики». Малеча займається хореографією, шахами, в музичних та спортивних секціях.
Рік тому відбулось запрацював ще один новий садочок №4 по вулиці Миру. Тут теж малечу вчать трьома мовами. 
Новий садочок розрахований на 45 діток. У ньому створені усі необхідні умови для того, щоб діти почували себе комфортно. Також заклад оснащений сучасним опаленням, на даху будівлі встановленні сонячні батареї.
Ініціювали й допомагали з відкриттям садочку римо-католицька громада міста, - повідомили в пресслужбі Мукачівської міської ради

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.