В Мукачеві відкриють школу батьківства, материнства та подружнього життя

У місті над Латорицею  відкриють школу батьківства, материнства та подружнього життя, а також планують створити батьківські спільноти. 

Про це було вирішено в центрі громадськості та національних культур , де ще у березні відбулося засідання круглого столу присвячене питанню батьківства та материнства, збереження щасливої родини. В Україні все більше розлучень, 65 % з яких відбувається у перші 5 років подружнього життя. 95% батьків після розлучення вважають що виплати аліментів достатньо, аби діти були щасливими. Дедалі більше неповних сімей, де мами виховують дітей. Кожна 3 дитина виховується не біологічним батьком, а половина дітей ростуть взагалі без батька. З початку цього року працівники служби у справах дітей Мукачівської міської ради взяли участь у 51 судовому засіданні, 30% з яких стосуються звернень позбавлення батьківських прав. На сьогоднішній день на обліку служби у справах дітей перебуває 52 дитини батьки яких неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, 6 дітей уже позбавлені батьківських прав. В місті Мукачеві 4 838 тисячі родин отримують соціальні виплати на дітей.

Подолати кризу сім’ї взялись громадські активісти з волонтерами, в рамках програми «Розвиток потенціалу чоловіків до відповідального батьківства» планують реалізувати ряд заходів, серед яких відкриття школи батьківства, материнства та подружнього життя в місті Мукачеві, створення батьківських спільнот тощо. На думку фахівців, держава повинна підтримувати сім’ї які працюють, а не ті які ведуть асоціальний спосіб життя. Запорука щасливої сім’ї виховання моральних цінностей та відповідальності батьківства, повідомили в пресслужбі Мукачівської міської ради 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання