В Мукачеві побував заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції , мета - створення в області шелтерів закритого типу

У Мукачеві відбулася робоча  зустріч  заступника Міністра соціальної політики   з питань європейської інтеграції  Сергія Ніжинського  з  міським головою Андрієм Балогою. Головна  мета візиту  урядовця до Закарпаття  -  створення в області, в тому числі в місті Мукачеві шелтерів закритого типу,  реабілітаційних центрів  для людей які стали жертвами насильства. 

В шелтерах працюватиме  близько десяти фахівців  серед яких медики та психологи,  вони надаватимуть  оперативну  допомогу усім потерпілим.  Протягом року в  ОТГ планують  створити хоча б один такий центр. Фінансування  центрів   планують  здійснювати  як з державного так і місцевих  бюджетів,  спільно  з  міжнародними донорськими організаціями 50 на 50 %.

Також обговорили й інші питання соціального захисту, питання інтеграції ромського населення. В результаті зустрічі керівники  домовились про співпрацю, урядовець пообіцяв усіляко  сприяти міській владі у реалізації проектів.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання