В Мукачеві ОСББ отримають 5 млн. на кредити для енергозбереження

В Мукачеві активізують роботу зі створення організацій співвласників багатоквартирних будинків.  Їм для цього виділять 5 млн. гривень для отримання пільгових кредитів для заходів з енергозбереження. Для цього депутатами  прийнято Програму відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 роки. З міського бюджету для цього вже спрямовано 5 млн. гривень.

Сьогодні в міськраді відбулася зустріч за участі представників ОСББ, міської влади та «Ощадбанку».

Заступник міського голови-начальник управління міського господарства Віталій Гільтайчук розповів, що цього року в місті ОСББ матимуть унікальну можливість залучити пільгові кредити для оновлення багатоповерхівок.

Так, згідно умов відшкодування частини кредитів за отриманими і використаними кредитними коштами ОСББ, ЖБК здійснюється на впровадження таких енергозберігаючих заходів: модернізація та утеплення стін фасаду; модернізація, утеплення і ремонт покрівель, дахового перекриття, підвальних приміщень; утеплення під’їздів (встановлення та заміна вікон, вхідних дверей в приміщеннях загального користування); встановлення обладнання з використання альтернативних до газу джерел енергії для потреб будинку.

Відшкодування частини кредиту з міського бюджету надається ОСББ, ЖБК у розмірі до 30 відсотків від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту, але не більше 100 тис. грн. за одним кредитним договором.

Представники «Ощадбанку» зазначили: банком розроблено державну програму компенсації від 20% до 40% вартості кредиту на заходи з підвищення енергоефективності. ОСББ зможуть отримувати пільгові кредити і за рахунок державної програми, - повідомляє Мукачівська міськрада.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...