В Мукачеві найактивніше голосує молодь та пенсіонери

На виборчій дільниця № 210699, що розташована в Мукачівському будинку школяра з 11.30 - пожвавлення. Люди приходять обирати президента України цілими сім’ями. 

“Розпочали роботу комісії вчасно. Перший виборець – 65-річний чоловік, проголосував о 8.01. Згідно із списками на нашій дільниці зареєстровано 1507 виборців, з них вже проголосувало понад 13 відсотків, - каже голова ДВК № 210699 Вікторія Петрошович. - Після обіду члени комісії завітають до виборців, що виявили бажання голосувати вдома. Наразі дільниці не зафіксували  жодних порушень та інцидентів”

На дільницях, що розташовані на території Мукачева  спостерігається пожвавлення. Люди приходять голосувати цілими сім’ями, тому данні щодо активності виборців змінюються кожні 10 хвилин. Найактивніше голосує молодь та пенсіонери. На дільниці прийшли навіть ті, хто через хворобу роками голосував вдома.

“Минулі та позаминулі вибори - голосувала вдома, та цього разу вирішила особисто піти на вибори. Хочу відчути дух спільноти, у важку хвилину для нашої держави віддати свій голос за майбутнє України. Годі страждати! Пора покласти край свавіллю та дестабілізації, обрати гідного лідера, який забезпечить порядок та процвітання країні. Хоч я вже давно на пенсії, та активно спостерігаю за змінами, що відбуваються в державі. Не хочу, щоб на Закарпатті лунали постріли та гинули люди, вболіваю за майбутнє своїх дітей, онуків та правнуків.  Тому усю рідню та знайомих особисто запросила прийти на вибори. Через хворобу мені важко пересуватися, - каже 75-річна Марія Ковтун, жінка спирається на милицю. -- Та й очі останнім часом підводять, мені важко було розгледіти відомості у бюлетені, голосувати -- допомагала онука Марійка, яка прийшла на дільницю разом зі мною, а вона сьогодні – голосувала вперше”.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання