В Іршаві в умовах карантину підняли ціни на продукти

Як повідомили сьогодні, 26 березня, в Іршавській міській продуктові магазини й супермаркети працюють у звичному режимі. Великих черг та скупчення людей нема, однак спостерігається підняття цін на деякі продукти харчування (цукор, картопля, мука, гречка). Власники продуктових магазинів пояснюють, що це тільки на нещодавно завезені продукти, оскільки ціни підняли самі постачальники - гуртовики. По даному питанню підготовлено та направлено лист міської ради в облдержадміністрацію та обласну раду з проханням втрутитись в ситуацію, що склалася.

В аптеках міста основні лікарські препарати, окрім парацетамолу та масок, є в наявності, парацетамол є лише в аптеці 24/7 на пл. Народна.

Сьогодні міськрадою було організовано роздачу масок на центральній площі міста, вул. Набережна та с. Собатин (компактне проживання ромів). По мірі поступлення (пошиття) масок, такі акції будуть проводитись і надалі у всіх населених пунктах ОТГ. Маски на замовлення міськради були виготовлені на одному з швейних підприємств Іршави.
За повідомленням начальника ВОЗ Іршавського району на сьогодні в інфекційному відділенні райлікарні немає жодного пацієнта з ГРВІ.
Нагадаємо, 
Ціни в продуктових магазинах та аптеках області жорстко контролюватимуть

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання