Новини

В арт-кафе VOTO триває виставка Віктора та Олени Дерди

В Ужгороді, у VOTO арт-кафе, що на вулиці Волошина, 24, триває виставка художників Віктора та Олени Дерди, до якої  увійшли  роботи, виконані в авторській техніці текстильного коллажу.

Художники є випускниками Львівської академії мистецтв кафедри текстилю. До академії Олена закінчила відділення живопису Одеського художнього училища, а Віктор відділення кераміки Ужгородського училища прикладного мистецтва. Віднедавна вони проживають в Ужгороді, працюють викладачами в  Закарпатському художньому інституті. Учасники багатьох українських та міжнародних виставок.

Роботи, які увійшли в експозицію виконані в авторській техніці текстильного колажу. Це сплав різноманітних технік, тем і фантазій. Нескінченна гра інтерпретацій та пошук власного шляху. "Ми вигадали цю гру , але іноді здається це гра вигадала нас",- кажуть художники.

 Їх твори порівнюють зі "спійманими снами", або з захоплюючою розповіддю... Колажний світ Віктора та Олени сповнений вражень і символів, він, на думку  митців є " способом сприйняття, допомагає переосмислити минуле, витримати навалу всього дотепер сказаного й зробленого".

Виставка триватиме до 30 квітня 2016 року

Вхід вільний

м.Ужгород, вул.Волошина 24

Більше фото дивіться у розділі «Фоторепортаж».

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.