Ужородські баскетболісти зіграли БК «Чернівці-Буковина»

9-10 лютого великий баскетбол повернувся до Ужгорода після зимової перерви. Друге коло  баскетболісти БК «Ужгород - УжНУ» розпочинали з одним із конкурентів за вихід до наступного раунду змагань  - БК «Чернівці-Буковина».

У першій грі боротьба точилася до останніх секунд матчу. Першу четверть виграла команда гостей, але на перерву команди пішли за рівного рахунку. В другій половині гри ситуація не змінилась. Третю четверть з перевагою в 2 очки виграла команда з Чернівців. Це перша домашня поразка БК «Ужгород - УжНУ» в цьому сезоні.

БК «Ужгород - УжНУ» - БК «Чернівці - Буковина» - 70 – 84

На другу гру баскетболісти Ужгорода вийшли з одною метою – впевнено перемогти. Першій четверть команди розпочали рівно, обмінюючись влучними атаками. Але в кінці четверті господарям майданчика вдалося зробити ривок 14 – 0 і впевнено повести в рахунку. Друга четверть пройшла в рівній боротьбі, і на перерву команди пішли за десятиочкової переваги ужгородців.

БК «Ужгород - УжНУ» - БК «Чернівці - Буковина» - 95 – 62

У наступному турі, який відбудеться 23-24 лютого, баскетболісти Ужгорода завітають у гості до Камянець – Подільського, де зіграють з місцевою командою «Ді-Ді-Бао».

Команда БК «Ужгород - УжНУ» висловлює подяку за допомогу в проведенні домашніх турів народному депутату України Сергію Мошаку.