УжНУ співпрацюватиме з Дармштадським університетом

12 жовтня ректор УжНУ Володимир Смоланка підписав угоду про співпрацю із Дармштадським університетом прикладних наук (Німеччина).

Поспілкувалися також із делегацією студентів, які опановують спеціальність «Соціальна робота», та викладачами з міста-побратима Ужгорода.

Угода про співпрацю сприятиме обміну досвідом у сфері соціальної роботи між відповідними кафедрами двох вишів: українського та німецького. За словами доцента кафедри соціології та соціальної роботи Зіти Баторі-Тарці, співпраця фактично налагоджена із 2012 року, коли ужгородські студенти та викладачі побували з навчально-ознайомчою поїздкою у Дармштадському університеті. Тепер делегацію з Німеччини приймає кафедра соціології та соціальної роботи УжНУ.

Делегація із 16 студентів, двох професорів – Ангеліки Гротерат й Амари Еккерт – та працівника управління із соціальних питань міста Дармштад Анни Демченко гостюватимуть в Ужгороді тиждень. Планують зустрічі зі студентами факультету суспільних наук, ознайомлення з соціальною роботою в краї, відвідини Часлівської школи-інтернату, а також роботу з дітьми із психічними відхиленнями, ромськими дітьми, спілкування із фахівцями, які працюють із потерпілими від війни тощо.

Іванка Когутич 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання