УжНУ підвищив свій показник у рейтингу українських університетів

УжНУ підвищив свій показник у рейтингу українських університетів

Університет увійшов до першої 50-ки академічного рейтингу вищих навчальних закладів у Топ-200 вишів України.

Відповідний рейтинг днями опублікувало видання «Дзеркало тижня» та інформаційний портал «Освіта.ua». Порівняно з минулим роком, УжНУ піднявся на 3 сходинки вверх, – повідомляє офіційний сайт УжНУ.  

Методика рейтингу прагне використовувати міжнародні принципи ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вищих навчальних закладів різних типів на основі декількох універсальних критеріїв.

Разом з тим, до згаданого рейтингу є ряд серйозних питань у більшості вишів України, оскільки на місце у ньому впливає багато суб’єктивних факторів і лише декілька об’єктивних.

Основним рейтингом діяльності університетів є офіційний рейтинг Міністерства освіти і науки України із більш ніж 100 об’єктивними показниками роботи вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, що минулоріч у цьому рейтингу Закарпатський державний університет посів 4 місце, Ужгородський національний університет – 26, а Мукачівський державний університет – останнє у державі.

Зображення користувача читач.

Цікаво хто замовник такого "правдивого рейтингу" і по яким критеріям визначався такий "впевнений під"йом УжНУ"? Трохи дивно....

Зображення користувача Гість.

звичайна показуха в мертвих цифрах

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання