Ужгородцям заборонили виходити на лід

Відповідне рішення прийняв виконком Ужгородської міськради.  

Для попередження нещасних випадків на воді в зимовий період, виконком  сьогодні на засіданні прийняв рішення, яке забороняє:
- вихід на лід, пересування та катання на льоду на дериваційному каналі, річці Уж у межах міста, водоймах на вул. Загорській, вул. Чурговича, у парку "Перемоги" (озеро біля ЗОШ № 15), на Радванському кар’єрі;

- підлідний вилов риби на ділянці Ужа в районі пішоходного мосту "Боздоський" уверх за течією 200 м і вниз за течією 300 м.

Департамент міського господарства та ПАТ "Закарпаттяобленерго" до 5 грудня  обладнають вказані місця щитами про заборону виходу на лід, пересування, катання на льоду та підлідного вилову риби. З метою недопущення нещасних випадків необхідно також наблизити наряди патрульної служби до водних об'єктів, організувати проведення у навчальних закладах міста уроків із правил поведінки на водних об'єктах у зимовий період відповідно до програми "Безпека життєдіяльності людини", вжити відповідних заходів щодо недопущення виходу учнів до водних об’єктів, розташованих біля навчальних закладів міста.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...