Ужгородцям пропонують подавати заявки на посаду присяжних

Ужгородцям пропонують подавати заявки на посаду присяжних

Відповідно до ст. 58-1 Закону України "Про судоустрій та статус суддів" виконком міської ради повторно вносить на затвердження чергової сесії міської ради список присяжних.

Відповідно до ст. 59 Закону України "Про судоустрій та статус суддів" присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків народного засідателя, присяжного; 3) які мають не зняту чи не погашену судимість; 4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, адвокати, нотаріуси;5) громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років;6) особи, які не володіють державною мовою). 

Громадян, які відповідають вищевказаним нормам Закону, та які виявили бажання бути присяжними в суді, просимо в строк з 01.12.2014 року до 05.12.2014 року звернутись із заявою до виконавчого комітету Ужгородської міської ради (каб.105).

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання