Ужгородцям презентують індекс публічності міськради

У середу, 30 вересня, об 11.30 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція щодо результатів вимірювання Індексу публічності місцевих рад України. Детально буде поінформовано про рівень публічності Ужгородської міської ради.

Під час прес-конференції представник мережі ОПОРА поінформує, які міські ради стали найбільш та найменш публічними цього року за підсумками проведеного моніторингу й запрезентує рейтинг муніципалітетів. Буде також детально поінформовано про рівень публічності Ужгородської міської ради, зокрема – яка інформація відкрита для усіх, а яку чиновники приховують.

У заході візьмуть участь:

· Ярослав Гулан, координатор кампанії вимірювання Індексу публічності в Ужгороді

Індекс публічності – це спільний проект ОПОРИ та мережі партнерів, який реалізовується уже третій рік поспіль й має на меті оцінити, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітетів, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування – міського голови, депутатів та виконавчих органів – в цей процес. Кожного року презентація результатів вимірювання приурочується до Міжнародного дня Права знати, що святкується 28 вересня.

Дослідження 2015 року охопило усі обласні центри країни (окрім Донецька, Луганська та Сімферополя), а його результати дозволили проаналізувати і порівняти публічність муніципалітетів в цілому, а також сформувати окремий рейтинг публічності міських голів, виконавчих органів та депутатського корпусу.

Детальніше про минулорічні дослідження можна почитати на веб-сторінці: publicityindex.org

Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою: пл. Жупанатська, 15/4

Початок об 11.30

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання