Ужгородців запрошують висловити свою думку щодо майбутнього площі Петефі

Ужгородців запрошують висловити свою думку щодо майбутнього площі Петефі

Розвиток громадських просторів неможливий без повноцінного діалогу. А одна з головних проблем Ужгорода – це відсутність діалогу як між владою та громадою, так і всередині самої громади. Яскравим проявом цієї проблеми є ситуація, що склалася навколо реконструкції площі Петефі.

У зв’язку з цим в Ужгороді продовжує працювати ініціатива «Площа Петефі: діалог у трьох частинах», що здійснюється у рамках проекту «Площ свобод», спрямованого на дослідження та осмислення практик використання площ у Чернівцях, Херсоні та Ужгороді. В неділю, 8 жовтня, робота продовжиться воркшопом «Площа Петефі: як то має бути» з урбаністкою Мар'яною Куземською (Львів). До участі запрошуються активні представники громади, представники місцевої влади та бізнесу, що працює на площі Петефі.

Результатом воркшопу має стати означення проблемних моментів у процесах навколо площі Петефі, правильна організація комунікації між зацікавленими сторонами, за потреби – створення ініціативи / робочої групи, що візьме на себе функції посередника у процесі налагодження комунікації між владою, громадою і бізнесом.

Мар'яна Куземська – урбаністка, учасниця робочої групи зі створення культурної стратегії Львова, асистентка кафедри культурології гуманітарного факультету УКУ, екс-керівниця програми комунікації Інституту міста.

Дата: неділя, 8 жовтня

Час: 12:30 – 16:30

Місце: кафе «Олів’є» (площа Петефі 11)

Для участі у воркшопі потрібно зареєструватися за посиланням.

Вхід вільний

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання