Ужгородців, які їхали на роботу велосипедом, сьогодні пригощали кавою. ФОТО

Ужгородців, які їхали на роботу велосипедом, сьогодні пригощали кавою. ФОТО

А також печивом. Таку акцію у рамках «Європейського тижня мобільності» провели представники ГО “ФОРЗА”. Крім того, велосипедистам роздавали різноманітні значки, наліпки на велотематику, світловідбиваючі стрічки та просто бажали гарного настрою.

Нагадаємо, Європейський тиждень мобільності – загальноєвропейська ініціатива, спрямована на покращення стану довкілля і умов життя в громадах. Щороку з 16 по 22 вересня його святкують у кількох тисячах міст Європи, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а громадського транспорту і велосипедів – збільшувати.

В Ужгороді, упродовж тижня проходять різноманітні акції, конкурси, велозаїзди для дітей різного віку, у кількох школах проводять "велогодини", де учням ширше розповідають, що таке "Європейський тиждень мобільності", популяризують велорух, здоровий спосіб життя.

22 вересня в Ужгороді на вулиці Льва Толстого відбудеться День без автомобіля з різноманітними майстер-класами, виставками, порадами з ремонту велосипедів та як убезпечити велосипед від крадіжки, консультаціями медиків та іншим. У цей день, із 10 до 17 години, вулиця Льва Толстого буде вільна для їзди на роликах, дошці, велосипедах і закрита для руху автомобілів.

Європейський тиждень мобільності в Ужгороді завершать на День міста, 23 вересня.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...