Ужгородців опитали про новий виборчий закон

Ужгородців опитали про новий виборчий закон

Учора, 16 березня, волонтери громадської кампанії ДЗВІН (Демократичне Забезпечення Виборчих Ініціатив Народу) проводили опитування центральними вулицями Ужгорода. Назва вуличного дослідження - «Порадь депутату щодо виборчого законодавства».

Відповідно, стосувалось воно майбутніх виборів депутатів Верховної Ради України, та, власне, нового закону за яким їх обиратимуть. В першу чергу в ужгородців цікавились, чи знають вони, що цьогоріч голосуватимуть за новим законом, також цікавились їхнім ставленням до реформування його тексту та думками щодо мотивів, які змусили чинних депутатів міняти правила свого ж обрання.

Окрім цього, волонтери цікавились, чи планують виборці йди на голосувати, за якими критеріями вони обиратимуть свого кандидата та що найбільше обурює в діяльності сьогоднішніх народних обранців.

Дослідження в Ужгороді є частиною загальноукраїнського опитування. Невдовзі результати, зібрані в місті Ужгород, будуть оприлюднені широкому загалу, а згодом та сама участь чекає й загального всеукраїнського підсумку.

 

Довідка Zaholovok.com.ua:


Інформаційна кампанія «Порадь депутату щодо виборчого законодавства» охоплює 300 міст України. Основними завданнями акції є інформування громадян про хід підготовки до виборів, новели виборчого законодавства та підвищення їх мотивації до участі у виборчому процесі.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання