Ужгородці зібрали благодійним забігом 9000 гривень

Ужгородці зібрали благодійним забігом 9000 гривень

Цими вихідними в Ужгороді відбувся благодійний забіг «Пробіжи – допоможи!», організований представниками спільноти ужгородців “Uzhhorod running club”, що виступають за здоровий спосіб життя. Участь у забігу взяло 64 ужгородців.

Хтось з них більш-менш займається бігом, хтось — взагалі ні. Однак, враховуючи, що акція мала благодійну мету — збір коштів для діток із малозабезпечених родин та вихованців інтернатів — ужгородці охоче долучалися. Багато хто долучився просто внеском у благодійну скриньку. 

Микола Машіка, ініціатор акції, розповів, що дуже задоволений результатом. Ствердужє, що ставив перед собою кілька цілей, і все вдалося. Зокрема, вдалося об’єднати небайдужих людей, продемонструвати громадськості, що здоровий спосіб життя — то дуже добре, і зібрати кошти на благодійність. Усього було зібрано 9000 гривень. Усі кошти передадуть представникам громадської організації “Щасливі діти”.

“Такі люди як Микола та його друзі повертають віру у людей. У такі хвилини, коли опускаються руки, коли навкруги всі тільки те й роблять, що скаржаться, зустріч з такими натхненними і світлими людьми — як ковток свіжого повітря. Микола сам знайшов мене і запропонував провести таку акцію. Вони все самі зробили, організували і провели. А ми їм дуже вдячні, адже з’являється бажання робити ще більше хорошого. Про всі витрачені кошти ми обов’язково прозвітуємо і перед “Uzhhorod running club”, і перед громадськістю”, — зазначила керівник ГО “Щасливі діти” Ольга Павлова.

Прес-служба ГО “Щасливі діти” 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання