Ужгородці за день розбили декілька ртутних термометрів

17 грудня о 16:18 в одній із квартир багатоповерхового житлового будинку на вулиці Нахімова під час вимірювання температури було розбито ртутний термометр. Через розлив отруйної речовини люди були вимушені звернутися за допомогою до рятувальників.

Небезпеку усунули фахівці відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС області. Вони зібрали на місці події ртуть та провели демеркуризацію приміщення.

А вже через декілька годин, цим же підрозділом Управління ДСНС було ліквідовано розлив ртуті з термометра та проведено демеркуризацію в кімнаті житлового помешкання багатоповерхового будинку на вулиці Руській, що також в обласному центрі.

Рятувальники Управління ДСНС України у Закарпатській області нагадують основні правила поведінки на випадок, якщо в помешканні стався розлив ртуті:

Відкрийте вікна та двері квартири, щоб провітрити приміщення.

Намагайтеся самі зібрати видимі кульки ртуті гумовою грушею або пензликом. Дрібні кульки можна зібрати за допомогою пластиліну чи розмоченої газети. Зі щілин ртуть витягайте латунним чи мідним дротом.

Зібрану ртуть помістіть в скляну банку, залийте зверху водою та закрийте ємність кришкою.

Після збору видимої ртуті залишіть приміщення до приїзду фахівців, а зібрану ртуть передайте їм.

Не заходьте в приміщення до одержання висновку фахівців про відсутність небезпеки.

У разі, якщо ви виявили розлиту ртуть, необхідно огородити місце розливу та повідомити фахівців рятувальної служби за номером «101», - пише У ДСНС України у Закарпатській області 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання