Ужгородці в соцмережах масово скаржаться на ожеледицю і критикують позицію мерії. ФОТО

Ужгородці в соцмережах масово скаржаться на ожеледицю і критикують позицію мерії. ФОТО

Уже декілька тижнів місто скувала крига. Ужгородські комунальники, згідно повідомлень міськради, місто прибирають, є цьому і фотопідтвердження. Тим не менше, їхніх зусиль, очевидно, недостатньо. Підтвердженням цьому є знову ж таки  фото ужгородців.

Нижче подаємо підбірку фотографій із соцмережі Фейсбук. Вони можуть  стати своєрідним списком, на який варто звернути увагу Ужгородській мерії. Або ж ужгородці можуть скористатися порадою першого заступника Ужгородського міського голови і взяти у руки лопати, як у старі-добрі часи. 

Віталій Глагола, закарпатський журналіст, звертає увагу на небезпеку для швидких, які мають оперативно рятувати хворих, а натомість ризикують застрягти на дорозі. 

"Заїзди в Обласну лікарню і Тубдиспансер. Швидкі банально не можуть заїхати. Шари льоду і величезні сугроби. От швидка не може заїхати в Тубдиспансер, а на іншому дві швидкі не можуть роз'їхатись на виїзді з Обласної лікарні - просто авто не може "вискочити" з льодової колії. От цікаво, якщо хтось із хворих помре в швидкій - казатимуть, що він сам мав вийти і посипати й почистити дорогу біля своєї лікарні, якщо хотів жити?", - запитує журналіст. 

Ужгородець Олександр Качалов цікавиться, хто, на думку мерії, повинен чистити тротуари неподалік від шкіл. 

"Интересно, по мнению товарища Иштвана Цапа, школьники возле 12й и 15й школы тоже должны, как их предки-школьники в старину - взять ледорубы и поколоть лед на дорожках возле своих школ? Или может пусть возьмут хотя бы по ведерку соли издому и посыпят перед уроками?", - зауважує чоловік .

"Еще немного об уборке снега. Ужасная ситуация возле ж/д вокзала. Трактора, которые чистили площадь перед вокзалом просто сгребли снег на проезжую часть, он растаял и замерз и теперь там узкая тропка для проезда машин, вечные пробки. Вот бы ̶в̶о̶л̶ш̶е̶б̶н̶у̶ю̶ ̶п̶а̶л̶о̶ч̶к̶у̶ комунальщика, чтобы так вжууух и нету этого льда", - додає Олександр. 

Ірина Бреза, ужгородський журналіст, зауважує, що ожеледиця може сприяти думкам про еміграцію, які останнім часом заполонили мережу. На підтвердження своїх слів додає фото, яке добре зображає значну частину міських тротуарів. 

Наталя Купецька публікує фото обрізки дерев на вулиці Одеській. Але нас більше цікавлять тамтешні льодяні тротуари, які також потрапили на фото. 

І це далеко не всі складні для ужгородських водіїв та пішоходів місця. Значна їх частина просто не потрапила у об'єктив фотокамер. Можна навести приклад площі Фединця, тротуарів у Новому Районі тощо. 

Розкритикували  позиції мерії і закарпатські гумористи. 

"Если у вас на улице нету освещения, то не надо ныть об этом в фейсбуке. Надо выйти на улицу, купить лампочки, залезть на фонари и поменять. Если на вашей улице хреновая дорога, то тоже не надо ныть об этом в фейсбуке. Надо выйти на улицу, купить песок, гравий, щебень, асфальт, асфальтоукладчик и сделать дорогу. Если после сильных дождей вашу улицу затапливает, то тоже не надо ныть об этом в фейсбуке. Надо выйти на улицу, купить трубы, дренажную систему, экскаваторы и сделать так, чтобы не затапливало. Отстаньте от властей. Так было испокон веков и это нормально", - із сарказмом зазначає ужгородський гуморист Олександр Шевелюк. 

І насамкінець для тих, хто не бачив, відео Майкла Щура про ужгородське прибирання льоду у дусі Азарова. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...