Ужгородці разом створюють фотоальбом міста

Ужгородці разом створюють фотоальбом міста

Будь-хто з гостей Ужгородачи його мешканців може долучитися до створення фтовидання про місто. 

"Фотоальбом Ужгород" буде надрукований за ініціативи Ужгородської міської ради та активістів. 

"Ми вирішили зробити та видати нову фотокнигу про наше місто, про те, чим воно живе, чим дихає, як виглядає і куди рухається. Цей альбом буде абсолютно «народним» - для його наповнення ми запрошуємо всіх, кому це цікаво: і професійних фотографів, і фотолюбителів. Збирати та відбирати фото будемо у найдемократичніший спосіб – через Facebook", - розповідають у спільноті альбому. 

Аби долучитися до ініціативи, слід знайти свої фото Ужгорода будь-якого жанру (пейзаж, репортаж, стріт-фотографія, портрет та ін.), зроблені за останні три роки. Вони, втім, мають відповідати заявленій тематиці, а саме місто Ужгород, його архітектура, визначні місця, цікаві події життя міста, тощо.

Для участі у попередньому відборі кожен автор створює альбом у Фейсбук-групі з назвою «Фото Прізвище Ім’я», куди завантажує свої роботи, але не більше 50 збражень. Світлини будуть відбиратись за кількістю вподобань користувачів Facebook та на думку учасників робочої групи, яка працюватиме над альбомом.

З відібраних робіт складуть фотоальбом про Ужгород, який буде надрукований за кошти міської ради. Кожен з авторів фото, які увійдуть до альбому, отримає один примірник безкоштовно. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання