Ужгородці обиратимуть поміж двох Ратушняків, Андріївих, Щадеїв та Чубірків

В обласному центрі Закарпаття міська виборча комісія продовжує реєструвати кандидатів на посаду міського голови, які мають однакові або подібні прізвища. Таким чином спостерігається ознака застосування технології кандидатів-«двійників», - повідомляє ОПОРА.

У вівторок, 29 вересня, міська виборча комісія зареєструвала кандидата на посаду міського голови від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Михайла Качура. На цьому ж засіданні зареєстровано кандидата, що балотується шляхом самовисування, – Євгена Качура.

На цьому ж засіданні зареєстровано кандидата на посаду міського голови від партії «Відродження» Богдана Андріїва. 25 вересня ТВК зареєструвала кандидата, що балотується шляхом самовисування, – Івана Андріїва.

29 вересня зареєстровано кандидата шляхом самовисування – це Ратушняк Сергій Володимирович. 25 вересня ТВК зареєструвала кандидатом екс-міського голову Ужгорода (2006-2010 рр) – Ратушняка Сергія Миколайовича. Останній також балотується як «самовисуванець»

29 вересня зареєстровано кандидатом на посаду міського голови шляхом самовисування – це Микола Чубірка.  Чинний голова Закарпатської облради Володимир Чубірко зареєстрований як  кандидат на посаду голови міськради 25 вересня.

25 вересня, як повідомляла ОПОРА, ТВК зареєструвала двох кандидатів із прізвищем Щадей.

Також на засіданні 29 вересня міська ТВК зареєструвала кандидатами на посаду міського голови таких людей:

Вікторія Слюсаренко – кандидат шляхом самовисування;

  • Олександр Сазонов – кандидат шляхом самовисування;
  • Борис Борисов – кандидат шляхом самовисування;
  • Ярослав Шафарь – кандидат від місцевого осередку «Радикальної партії Олега Ляшка»;
  • Віктор Погорелов – кандидат шляхом самовисування, чинний міський голова Ужгорода.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання