Ужгородці можуть подати проект на громадський бюджет в електронному вигляді

Ужгородці можуть подати проект на громадський бюджет в електронному вигляді

Минулого тижня, 16 листопада, сесія міської ради прийняла рішення про нове "Положення про бюджет громадської ініціативи". Чим документ відрізняється від того, що регулював громадський бюджет цього року, розповіла начальник управління економіки та стратегічного планування Ужгородської міської ради Ольга Травіна.

Саме цей підрозділ куруватиме виконання бюджету громадської ініціативи у 2018 році, тож Ольга Валеріївна зупинилася на внесених змінах. Так, заплановані 3,5 млн. грн. на фінансування проектів у наступному році розподілили наступним чином: 25% на малі проекти (вартістю 100-300 тисяч гривень), 75% – на великі проекти (301-500 тисяч гривень). Скасована письмова реєстрація проектів і запроваджена електронна. Збільшено термін на подання проектів: до двох місяців, подання проектів на бюджет громадської ініціативи-2018 стартує 1 грудня 2017 року і завершується 1 лютого 2018 року. Голосувати за проекти можна як в онлайн-режимі, так і особисто, у Центрі надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради.

Встановлення результатів голосування передбачає підрахунок голосів в онлайн-режимі через е-сервіс "Громадський проект". Рейтинг проектів формує і визначає перелік тих, що рекомендовані до фінансування за кошти бюджету громадської ініціативи експертна комісія, сформована з представників громадськості, депутатів Ужгородської міської ради та працівників Ужгородської міської ради (30%, 30% та 40% представництва відповідно). Пропозиції, які затвердять на сесії міськради, і будуть реалізовані, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання