Новини

Ужгородську поліцію зафіксували на незаконному паркуванні

22 лютого 2016 року, о 10.28, на площі Корятовича, навпроти магазину Кобзар, в місті Ужгород,  виявлено поліцейський автомобіль Хюндай Соната, номер 11-2812, який був запаркований безпосередньо біля пішохідного переходу, з порушенням ПДР.

Оскільки в автомобілі не було водія, було здійснено повідомлення по телефону 102 про виявлене порушення. В 10.43, було здійснено повторне повідомлення, через відсутність реакції з боку поліції, не дивлячись на те, що за кількасот метрів від згаданого місця було видно патрульний автомобіль. Після цього, до автомобіля підійшов водій, який говорив по мобільному телефону і, ймовірно, отримав «інструкції» від колег про те, що треба негайно покинути місце паркування. Підійшовши до водія, учасники акції громадського моніторингу зробили зауваження про неправомірну поведінку і пропонували зачекати приїзду патрульних. Натомість водій не побажав очікувати і покинув місце вчинення адмінправопорушення.

Останнім часом в місті спостерігається неабияка активність поліцейських у відпрацюванні правильності паркування автомобілів біля перехресть та пішохідних переходів. Часто вона виступає дієвим заходом профілактики,  інколи – носить явно формалістичний характер і намагання покарання водіїв. В цьому контексті особливо зухвалим прикладом є здійснення такого самого порушення з боку водія поліцейського автомобіля та ще й небажання дочекатись колег, для здійснення передбачених законом дій.

Нагадаємо, що в грудні 2015 року за ініціативою відомого дипломата, юриста, громадського діяча Алена Панова в Ужгороді започатковано громадський моніторинг за роботою новоствореної патрульної поліції

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.