Ужгородським школярам пропонують навчання у Словаччині

11 листопада у будівлі Лінгвістичної гімназії ім.Т.Г.Шевченка м.Ужгорода відбулася зустріч викладачів загальноосвітніх закладів міста з представниками вищих навчальних закладів Словацької Республіки, зокрема з проректорами Технічного університету м. Кошице та Університету ім. П.Й.Шафарика в м.Кошице.

Метою заходу було надання інформації стосовно умов вступу абітурієнтів з України до даних університетів, ознайомлення з структурою навчальних закладів та програмами навчання окремих факультетів. Присутні мали можливість послухати представників закордонних ВНЗ та отримати відповіді на запитання, які виникали в процесі заходу. У тому числі торкнулися теми стипендіальних програм, можливості навчання за програмою подвійного диплому; не оминули й питання умов та вартості проживання студентів.

Також на зустрічі був присутнім представник ГО “Словацький Корпус Українських Студентів’’- неприбуткової молодіжної освітньої організації, яка виникла на добровільних засадах за ініціативи українського студентства, що навчається на території Словацької Республіки. Метою спільноти є допомога майбутнім студентам впродовж вступної кампанії, а також  об'єднання українських  студентів для взаємодопомоги і підтримки один одного.

Гості міста наголосили, що найближчим часом планується провести подібні ознайомчі заходи і з самими майбутніми абітурієнтами Ужгорода, щоб донести до них усі переваги отримання освіти у даних закладах – безкоштовність навчання, сучасні умови здобуття знань, висока актуальність спеціальностей, гарні перспективи в майбутньому. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання