Новини

Ужгородських любителів "важкої музики" запрошують на концерт. ВІДЕО

Ось і новий захід в темні матерії музики від КРУКа, це третя Чорна П'ятниця з новими крутими учасниками.

Сто і один рік тому почалася Перша світова війна, Європа та світ, як і сьогодні, перебували в дикому напруженні сидячи на величезних порохових діжках. Це був 1914 рік. Та трагедія мала би стати прикладом на майбутнє для людей, але все ж не стала.

Саме тій атмосфері втрачених надій і загубленої молодості присвячена музика львівського дум/дез колективу "1914". Безжалісні битви, отруйний хлор в шанцах і жахливе самознищення, ось про що йде мова. 

Другим учасником концерту стане молодий місцевий гурт Omniverse. Ужгородський бомбардувальник із фронту прог/треш та дезметалу представить містянам свою твочість. 

Третій гурт-учасник концерту стане відомими вже незабаром.  

КОЛИ: 3 квітня 20:00
ДЕ: бар OUTSIDER (пл.Кирила і Мефодія 5)
ЦІНА: 40 грн.

Автор: Yaryna
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.