Ужгородських дітлахів запрошують до благодійної "іграшкової" акції

Ужгородських дітлахів запрошують до благодійної "іграшкової" акції

Зробити генеральне прибирання вдома пропонує ужгородським мамусям та татусям громадська організація «Щасливі діти».

А ще краще – долучити до цього процесу власних дітей. Зібрані іграшки та книжки, які уже не цікаві власним дітям, можуть бути неймовірним подарунком для інших дітлахів. Зокрема, для маленьких закарпатців із малозабезпечених сімей або тих, хто проживає у гарячих точках нашої країни – у населених пунктах Луганської та Донецької областей, - пише Агентство комунікацій ПАЗЛ. 

Зокрема, на сторінці у соцмережі фейсбук йдеться:

"ГО "Щасливі діти" і всі, хто вважає, що кожна дитина має бути щасливою, пропонує "скинутися іграшками". Ми просто прибирали вдома і просто показали власним дітям дітей з Донбасу. Показали фотографії дітей із малозабезпечених родин. В результаті дітвора принесла 3 пакети іграшок і попросила передати тим діткам. Зараз багато хто під новорічні свята збирає іграшки. Ми ж вирішили, що організуємо акцію тривалістю в місяць, не прив’язуючись до свят. Бо ж дітям увага потрібна завжди, а не лише на свята. Одна половина зібраних іграшок, дитячих книжок поїде на схід. До діток, де війна. Інша – до закарпатських малозабезпечених. Точка збору – магазин "Іграшка" на проспекті Свободи, 32 в Ужгороді".

Наразі ужгородці уже почали приносити іграшки. Акція триватиме до 1 лютого, після чого про результати буде повідомлено у ЗМІ та на сайті ГО (наразі на стадії створення). Крім того, організатори пропонують фотографувати власних дітей, які братимуть участь, і надсилати світлини на адресу go.happykids@gmail.com. Всі вони будуть опубліковані на сайті.

"Дуже важливо виховувати у власних дітей, крім іншого, такі якості як співчуття і готовність допомогти іншим. А фото, опубліковане на сайті, може стати для них додатковим стимулом", – переконані в організації.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання