Ужгородський водій-"олень" хотів втекти від поліції

Ужгородський водій-"олень" хотів втекти від поліції

Вчора близько 13:00 ужгородські патрульні працювали на вул. Корятовича з метою профілактики порушень ПДР в центрі міста.

Навпроти готельного комплексу полісмени помітили Хюндай Матрікс, припаркований з порушенням. Згодом до автомобіля підійшов чоловік, але помітивши патрульних став поводитись неадекватно.

Полісмени хотіли зробити молодикові зауваження та попросити переставити авто, однак чоловік став заперечувати належність йому автомобіля.
Поліцейські неодноразово наголосили, що за порушення правил зупинки/стоянки транспортних засобів передбачена відповідальність і якщо авто не буде прибране з дороги, патрульні змушені будуть викликати евакуатор, щоб звільнити проїжджу частину. Однак чоловік на зауваження не реагував, наполягаючи, що авто не його і доля транспортного засобу йому цілком байдужа.

Через короткий час, чоловік знову підійшов до автомобіля, відчинив дверцята та намагався поїхати геть. Проте патрульні швидко відреагували і знову підійшли до водія, щоб з’ясувати причини такої поведінки і перевірити документи.

Чоловік поводив себе грубо та агресивно. Зрештою, сильним поштовхом закрив двері автівки, зачепивши ними патрульного, та намагався втекти з місця події.

Автівку зупинили на сусідній вулиці.

На водія винесли постанову за порушення ПДР та склали протокол за невиконання вимоги працівника поліції про зупинку транспортного засобу.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання