Новини

Ужгородський виконком продовжить розгляд земельного питання


Про це йшла мова на черговому засіданні виконавчого комітету Ужгородської міськради 10 червня. 

Нагадаємо, розпорядженням Ужгородського міського голови № 202 від 26 травня 2015 року була  утворена робоча група з перевірки дотримання умов надання дозволів на проведення земляних робіт у відповідності до рішень виконавчого комітету, починаючи від 01.01.2015 року, у складі 12 осіб. До 29 травня ці люди мали провести документальну та фактичну перевірку дотримання умов надання дозволів на проведення земляних робіт та скласти про це відповідний акт.

28 травня 2015 року членами робочої групи, а саме: членами Виконавчого комітету Белеканич В.В., Броді О.В., Добош В.В., Ільницький М.П., начальником відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства, секретарем робочої групи Боровіков М.А., а також запрошеним членом Виконавчого комітету Молнар Є.С. була здійснена вибіркова фактична та документальна перевірка дотримання умов ряду виданих дозволів на проведення земляних робіт.
Як наслідок, члени виконкому виявили, що законодавство, яке регламентує видачу дозволів застаріле, а багато пошкоджених ділянок дороги, тротуарів, зелених зон так і не були нормально відновлені. 


Як зауважив член виконкому В. Добош, будь-який з виданих дозволів можна оскаржити у суді, адже вони не відповідають іншим загальнодержавним нормам. Саме тому Положення потрібно оновити. Окрім того перевірка на практиці показала критичну ситуацію з відновленням поверхонь, особливо на окраїнах. 

“Я особисто їздив на Шахту, на кінцеву зупинку. Там все було перерите”, - поділився враженнями член виконкому,.

Він також попросив до завершення розгляду питання не видавати нові дозволи. 
Захистити ремонтників взявся Богдан Андріїв. За його словами, взимку чи навесні асфальтувати дороги не можна, саме тому частина доріг не були відновлені з об'єктивних причин.   

Разом з тим КШЕПу недоплачують за відновлення. Так у одному з випадків за 5  погонних метрів підприємству дали 1172 гривні тобто за такі гроші таку площу нереально відновити. Директор КШЕПу погодився з цими фактами і попросив дозволу на розроблення кошторису згідно актуальних цін, але чіткого дозволу на це йому не дали. 
Окрім того йшла мова і про те, щоб не розривати нові дороги протягом семи років. 
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.