Ужгородській молоді допоможуть обрати професію

Обласний, міський та районний центри зайнятості проводять профорієнтаційно-просвітницький захід для молоді на тему: «Вибір професії крок за кроком». Метою заходу є популяризація робітничих професій та підвищення їх престижу серед молоді.

 Завданнями заходу є провести роботу з професійної орієнтації молоді з вибору професії з урахуванням особистісних характеристик людини та попиту на регіональному ринку праці, поінформувати молодих людей про вибір навчальних закладів, майбутньої професії, перспектив подальшого їх працевлаштування, надати консультації усім бажаючим із питань особливостей сучасного ринку праці та юридичних аспектів працевлаштування.

Участь у заході візьмуть фахівці центрів зайнятості, представники підприємств, установ та організацій Ужгородського району, які мають значну кількість вакансій,  представники навчальних закладів.

Фахівці орієнтуються на незайняте населення Ужгородського району, молодь Ужгорода, яка закінчила загальноосвітні школи та не продовжила навчання у вищих та інших професійних начальних закладах, учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, підприємства, установи та організації, які мають потребу в робочій силі, - повідомили у Закарпатському регіональному центрі зайнятості.

Семінар відбудеться в Ужгороді в Закарпатському обласному державному українському музично-драматичному театрі за адресою вул. Л. Толстого, 12.

Початок об 11.30.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання