Ужгородський міськрайонний суд заявляє, що інформація про затримання на хабарі адвоката – «голослівна»

«Вважаємо, що на етапі досудового розслідування, офіційно запевняти громадськість в тому, що неправомірна вигода, отримана адвокатом саме з метою передачі грошових коштів судді, задля постановлення ним «потрібного» вироку, є передчасним та непрофесійним», – йдеться у публікації прес-служби  Ужгородського міськрайонного суду.

«Слідчі дії, про які йде мова в повідомленні правоохоронних служб, мають причетність до Ужгородського міськрайонного суду лише в частині місця їх проведення. Так, на зовнішній та внутрішній камері відеоспостереження зафіксовано, як адвокат заходить до приміщення установи з загальним доступом, й не намагаючись пройти до залів судового засідання чи службових кабінетів працівників суду, його затримує поліція.

Тобто, ні отримання грошових коштів адвокатом, ні їх передача судді, ні інші «гарячі» події, в Ужгородському міськрайонному суді не відбувалися. Тож, прокуратурою та іншими поліцейськими структурами, розповсюджено голослівну інформацію, яка дискредитує не тільки судову владу, а й інститут правосуддя в цілому», – зазначають в Ужгородськоу міськрайонному суді.

«До слова, розгляд кримінальної справи, за участю даного адвоката, був завершений ще 18-го травня з постановленням вироку для обвинувачених. Натомість, Департамент захисту економіки запевняє, що «він (прим. адвокат) пообіцяв вплинути на суддю під час винесення ним вироку».

Подібне перекручування фактів і подання некоректної інформації створює забагато запитань, відповіді на які залишаються риторичними. На даний момент, до суду не надходили клопотання щодо обрання міри запобіжного заходу, напередодні затриманому адвокату», – повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.  

Нагадаємо, 23 травня, за інформацією прокуратури області, в адмінбудівлі суду в Ужгороді при отриманні хабара у 2 тисячі доларів затримали адвоката, який обіцяв родичам підозрюваних у нападі на поліцейських «вирішення питання» щодо пом’якшення вироку. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання