Новини

Ужгородський депутат зробив власний під'їзд у багатоповерхівці. ВІДЕО

Камінна зала та навіть басейн. В Ужгороді багатоповерхівки приростають добудовами. Так, наприклад, директор одного з ЖРЕРів звів упритул до п’ятиповерхівки невеликий особняк, а до іншої добудував зайвий під’їзд.

- Юрій Оксьон - директор ужгородського ЖРЕРу номер вісім, показує свої володіння. За цим бетонним парканом - двір із озерцем і альтанкою, крита тераса, у прибудові - кімната з каміном.

"Тут насаджені просто зелені насадження, зроблений сюди вхід", - пишуть Подробности.

Так, двокімнатну квартиру на першому поверсі вдалося перетворити на будинок із власним подвір'ям. Директор ЖРЕРу запевняє, ці роботи провів коли ще не був чиновником, десять років тому. І сусіди, мовляв, дозволили.

"Огороджена парканом далеко до того, як я став депутатом або директором комунального підприємства. Дана прибудова є повністю законна, узаконена, з правом власності, мало того, узаконений паркан з відміткою в прокуратурі", - запевняє директор ЖРЕР №8 міста Ужгород Юрій Оксьон.

"Прибудинкова територія є власністю спільною усіх мешканців будинку", - нагадує натомість громадський активіст м. Ужгород Олександр Пересоляк.

Як не дивно, але мешканці будинку, яких ми зустріли під час зйомок, зовсім не переймаються тим, що хтось забудував їхній спільний двір.

"Дуже добре, територія впорядкована, чистенька, за нею стежать".

"У мене претензій нема, людина приватизувала землю, якщо на законних підставах воно знаходиться, воно мені не заважає".

Представники мерії підтвердили, що на цю прибудову у чиновника справді є дозвільні документи. Але вона - не єдина у власності родини директора ЖРЕРу. Торік чиновник на іншій вулиці звів упритул до п'ятиповерхівки ще один - власний - під'їзд.

"Як мешканці до цього поставилися? - Так, як до всього, що будується не санкціоновано – посперечалися, тому що місця скільки забрало".

На ось цю п'ятиповерхову будівлю дозвільних документів не давали, - стверджують у міському управлінні архітектури і містобудування.

"Відповідно мало бути якесь нежитлове приміщення, яке, ну була реконструкція, мала відбутися реконструкція з розширенням. Видавалися містобудівні обмеження на три поверхи", - каже головний спеціаліст управління архітектури та містобудування Ужгородської міськради Мар'яна Симчина.

Говорити про власний під’їзд до цієї п'ятиповерхівки, що звів без дозвільних документів, директор комунального підприємства - відмовився.

Та з сусідами йому нібито пощастило. В прокуратурі і міліції кажуть, із заявами-скаргами до них ніхто не звертався. Тому жодних розслідувань щодо цього не проводитимуть.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.