Новини

Ужгородські волонтери просять усіх небайдужих допомогти з маскувальними сітками

Рух підтримки закарпатських військових та координаторка напрямку, який відповідає за плетіння маскувальних сіток для бійців, Тетяна Гончар закликають ужгородців допомогти з тканинами та долучатися до роботи хоча б на годину: волонтери плетуть сітки вже 115 днів без перерви.


Про необхідність долучатися до роботи волонтерів повідомив Рух підтримки закарпатських військових на своїх офіційних сторінках у соцмережах. Всіх небайдужих закликають допомогти із поповненням запасів тканин для сіток і долучитися безпосередньо до процесу плетіння: маскувальні стіки виготовляють у ПАДІЮНі з 10:00 до 18:00. Волонтери наголошують, що можна долучатися в будь-який час хоча б на годину-дві. Також просять приносити тканини у зелених та коричневих кольорах.

«Закликаємо вас приходити до нас допомагати, ми плетемо сітки. Працюємо щодня з 10:00 до 18:00. У будь-який зручний для вас час, можете на годинку-дві, хто скільки має можливість. І ми потребуємо тканин зелено-коричневих відтінків і робочих рук, щоби допомагати нам нарізати ці тканинки і плести сітки. Будемо вам дуже раді», – зазначила координаторка Тетяна Гончар.

Оперативні перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.